Sprzątamy dla Polski

4 października uczniowie wzięli udział w akcji Sprzątamy dla Polski , której celem jest pielęgnowanie postaw patriotycznych poprzez dbanie o środowisko Małych Ojczyzn, popularyzowanie proekologicznych zachowań. Cieszyć może, że od ostatniej wrześniowej akcji Sprzątania Świata w okolicy naszej szkoły nie przybyło zbyt wiele śmieci. Podczas wyjścia odnaleziono telefon. Udało się ustalić do kogo należy i zwrócić go właścicielowi. Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie w dbanie o środowisko przyrodnicze i za wzorową postawę obywatelską.
Zdjęcia wykonano aparat fotograficznym pozyskanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content