Konkurs pt. “Eko ludki – drugie życie odpadów” rozstrzygnięty

Konkurs zorganizowano w ramach realizacji programu “Kubusiowi Przyjaciele Natury”, który ma na celu promowanie wśród najmłodszych uczniów postaw ekologicznych. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów z klas I-III, wśród których wyłoniono laureatów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy pomysłów na piękne prace!

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content