Nasza Kadra Pedagogiczna

Nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni nauczyciele, dbający o prawidłowy rozwój uczniów Przedszkola i Szkoły. Niezwykle ważna jest dla nas ciepła i przyjazna atmosfera.

Nasi nauczyciele są absolwentami uczelni wyższych, posiadają niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi, dodatkowo biorą udział w kursach kwalifikacyjnych i szkoleniach, ciągle doskonaląc swoje umiejętności i metody pracy.

W codziennej pracy zwracają uwagę na zastosowanie nowatorskich metod dydaktycznych w zakresie uczenia, rozwijania zainteresowań, umiejętności czy zdolności uczniów Przedszkola i Szkoły. Stale też sprawdzają postępy dziecka. Nauczyciele są otwartymi i empatycznymi osobami. Potrafią dostrzec indywidualne potrzeby podopiecznych i odpowiednio pobudzać ich do rozwoju. Swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

mgr Małgorzata Krajkowska
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II

  

mgr Zofia Ziobro
Dyrektor Zespołu, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

zofia.ziobro.zspwm@interia.pl

mgr Monika Chrabąszcz
Nauczyciel przedszkola

   

mgr Sylwia Wesołowska
Edukacja wczesnoszkolna
Nasza Kadra Pedagogiczna Nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni nauczyciele, dbający o prawidłowy rozwój uczniów Przedszkola i Szkoły. Niezwykle ważna jest dla nas ciepła i przyjazna atmosfera. Nasi nauczyciele są absolwentami uczelni wyższych, posiadają niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi, dodatkowo biorą udział w kursach 
mgr Dorota Wróbel
Fizyka

fiz15dw@gmail.com

mgr Joanna Kupiec
Język polski, biblioteka, wychowawca klasy VI

joannakupiec@onet.eu

mgr Anna Kijowska
Nauczyciel współorganizujący

   

mgr Ewa Jędo
Wychowawca przedszkola

   

mgr Ewa Żółtak
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

   

mgr Magdalena-Łachut
psycholog, pedagog, pedagog specjalny

   

mgr Bogumiła Woźny
Język niemiecki

niemieckiwm@op.pl

mgr Barbara Ramocka
biologia, chemia
Nasza Kadra Pedagogiczna Nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni nauczyciele, dbający o prawidłowy rozwój uczniów Przedszkola i Szkoły. Niezwykle ważna jest dla nas ciepła i przyjazna atmosfera. Nasi nauczyciele są absolwentami uczelni wyższych, posiadają niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi, dodatkowo biorą udział w kursach 
mgr Anna Warias
Matematyka, wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIII

mat20aw@gmail.com

mgr Mirosław Warias
Informatyka

szkolawolamedmw@gmail.com

mgr Wojciech Król
muzyka, plastyka, technika, wychowawca klasy IV
Nasza Kadra Pedagogiczna Nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni nauczyciele, dbający o prawidłowy rozwój uczniów Przedszkola i Szkoły. Niezwykle ważna jest dla nas ciepła i przyjazna atmosfera. Nasi nauczyciele są absolwentami uczelni wyższych, posiadają niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi, dodatkowo biorą udział w kursach 
mgr Paulina Bączek-Obara
Geografia, Historia, WOS, Przyroda, wychowawca klasy VII

  

mgr Joanna Mączka
Język angielski, opiekun SU, wychowawca klasy V

asia277@wp.pl

Skip to content