ZSP w Woli Mędrzechowskiej

Serdecznie witamy na nowej stronie naszej placówki! Na bieżąco będziemy aktualizować naszą stronę, tak aby każdy kto tu zajrzy był na bieżąco z najnowszymi informacjami i wiadomościami dotyczącymi naszego Przedszkola i Szkoły.

Nasza strona podzielona jest na dwie główne sekcje tematyczne poświęcone odpowiednio Przedszkolu oraz Szkole. W zakładkach znajdziesz aktualne plany lekcji, materiały edukacyjne, aktualności, konkursy oraz opisy wydarzeń z życia przedszkola i szkoły.
Specjalnie dla was, stworzyliśmy także kalendarz świąt nietypowych, będziemy starać się publikować ciekawe i angażujące treści.

lat działalności szkoły

1912

osób ukończyło szkołę

osób, liczy nasza kadra

uczniów w tym roku

O naszym Przedszkolu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej

Poznaj nasze Przedszkole! Zobacz czym wyróżniamy się na tle innych placówek. Poznaj ramowy rozkład dnia naszych Przedszkolaków. Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do placówki oraz bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami.

O naszej Szkole

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej

Poznaj naszą Szkołę! Zobacz czym wyróżniamy się na tle innych placówek. Pobierz aktualny plan lekcji oraz niezbędne materiały edukacyjno-dydaktyczne. Dowiedz się więcej na temat rekrutacji do placówki oraz bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami.

Poznaj naszych nauczycieli

Dowiedz się więcej o nauczycielach uczących w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Woli Mędrzechowskiej