Podziękowania dla p. Ireny Pieńkowskiej

W imieniu społeczności Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Mędrzechowskiej pragniemy gorąco podziękować p. Irenie Pieńkowskiej, przewodniczącej Rady Rodziców za niestrudzoną, pełną kreatywności działalność w poprzednim roku szkolnym. Dzięki Pani zaangażowaniu i zaangażowaniu całej Rady Rodziców pod pani przewodnictwem mieliśmy okazję uczestniczyć w profesjonalnie i wspaniale zorganizowanych imprezach, m.in. zabawie karnawałej, kiermaszach wielkanocnych, bożonarodzeniowych oraz warsztatach. Pani zaangażowanie było dla nas wsparciem przy organizacji wielu szkolnych uroczystości i konkursów. Kreatywność, wspólna analiza potrzeb Szkoły pozwoliły rozwijać osobowość i zainteresowania uczniów, zaspokajać ich, nie tylko edukacyjne oczekiwania. Dziękujęmy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content