Inauguracja nowego roku szkolnego 2023/24

Po wakacjach, pełnych radości i chwil wypoczynku, nadszedł czas powrotu do szkolnej rzeczywistości, która może być równie barwna i inspirująca. Mszą świętą sprawowaną przez ks. Proboszcza rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Następnie cała społeczność udała się do świeżo wyremontowanej szkoły, gdzie pani dyrektor Zofia Ziobro poprowadziła oficjalną część uroczystości. W tym roku pożegnaliśmy z naszego grona panią Elżbietę Szarkowską, która wygrała konkurs na Dyrektora Publicznego Przedszkola w Mędrzechowie oraz panią Teresę Jasak, która odeszła na emeryturę. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, współpracę, wszelką pomoc. Życzymy wszystkiego dobrego w pełnieniu nowej funkcji oraz spełnienia marzeń na nowym etapie życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content