Akademia z okazji 3 maja

Dnia 29 kwietnia 2024 r. uczniowie i przedszkolaki z naszej szkoły uczestniczyli w akademii z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Uroczystość rozpoczęła się od uroczystego odśpiewania Hymnu Polski „Mazurka Dąbrowskiego”, co wzmocniło poczucie wspólnoty i patriotyzmu wśród zebranych. Następnie pani Dyrektor Zofia Ziobro przypomniała o wartościach, które są fundamentem naszej tożsamości narodowej, podkreślając wagę obchodów i uczestnictwa w tak ważnych wydarzeniach.

Uczniowie zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny, którego celem było przypomnienie wszystkim o okolicznościach powstania oraz postanowień Konstytucji. Całość uroczystości wzbogacono recytacją wierszy i śpiewem związanym tematycznie ze świętem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content