Laboratoria przyszłości

W październiku w ramach Laboratoriów przyszłości uczniowie zaznajomili się z budową, obsługą i wykorzystaniem mikrofonu do kamery oraz statywem. Ponadto kilka ciekawych wydarzeń zostało udokumentowanych zdjęciami wykonanymi aparatem zakupionym w ramach tego programu, były to: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, Mobilne planetarium, wycieczka do Pilzna, udział w akcji “Przerwa na czytanie”, akcja “Szkoła pamięta”. Ponadto uczniowie klas starszych mierzyli natężenie prądu i napięcie elektryczne wykorzystując zakupiony sprzęt. Na lekcjach informatyki klasy 1, 2 i 6 omówiły z nauczycielem zasady działania robota CUE. Kolejny miesiąc z Laboratoriami przyszłości należy uznać za owocny. Poniżej fotorelacja :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content