Akademia z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości

10 listopada 2022 r. w naszym zespole odbyły się uroczyste akademie z okazji 104 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, które przygotowane zostały, w szkole przez uczniów i panią Lilę Pyszną, w przedszkolu przez najmłodszych oraz panie Ewę Jędo i Monikę Chrabąszcz.

Uroczyście odśpiewano Hymn Państwowy a uczniowie i przedszkolaki wystąpili z wierszami i pieśniami patriotycznymi, które wprowadziły nas w podniosły nastrój.

Kontynuacją obchodów tego ważnego dla nas dnia były uroczystości w Mędrzechowie dnia 11 listopada, gdzie naszą szkołę reprezentowali uczniowie niosący Sztandar Szkoły oraz składający wiązankę pod pomnikiem poległych z wolność Ojczyzny w różnych okresach naszej historii.

Do udokumentowania wydarzenia wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content