DZIEŃ PUSTEJ KLASY

#dzienpustejklasy2023

Dzień Pustej Klasy to święto edukacji w naturze obchodzone co roku w czerwcu. Z okazji tego dnia, w naszej szkole, 16 czerwca 2023 roku lekcje odbywały się nie w budynku szkoły, ale na świeżym powietrzu. Wierzymy, że nauka jest efektywniejsza, gdy odbywa się bez stresu, w dobrej atmosferze. Lekcje odbywały się na polanie obok szkoły, na boisku szkolnym  lub podczas spacerów w okolicy szkoły. Wszyscy uczniowie spędzili cudowny czas w otoczeniu przyrody.

W naszej szkole obchodziliśmy ten dzień po raz pierwszy, ale widząc zadowolenie naszych uczniów, zapewne nie po raz ostatni.

Zdjęcia zostały wykonane aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content