Ogólnopolska akcja “Czytanie na Polanie” w naszej szkole

“Czytanie na Polanie” akcja czytelnicza realizowana w ramach kampanii społecznej “Cała Polska Czyta Dzieciom” i polega na zorganizowania imprezy czytelniczej na łonie natury, wśród śpiewu ptaków, zapachu trawy i polnych kwiatów.  Nasi uczniowie 19 czerwca 2023 roku przyszli do szkoły z wybranymi przez siebie książkami. Starsze klasy dokonały wspólnego czytania wybranych fragmentów “Małego Księcia” Antoine de Saint-Exupéry. Młodzi czytelnicy mieli czas na wspólną rozmowę i obejrzenie książeczek kolegów i koleżanek. Akcja potwierdziła, że czytanie może być przyjemne w każdym miejscu, o każdej porze i miłym towarzystwie.

Celem zorganizowanej akcji było promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie uczniów do sięgania po książkę także na łonie natury.

Zdjęcia zostały wykonane aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content