POZNAJEMY REGION, W KTÓRYM MIESZKAMY

13 czerwca br. uczniowie klasy 7, w ramach lekcji geografii, wybrali się na rowerową wycieczkę terenową. Celem tej wyprawy było dokonanie inwentaryzacji obiektów dziedzictwa kulturowego w miejscowościach Wola Mędrzechowska i Skrzynka, a także oceny krajobrazu najbliższego otoczenia. Po lekcji uczniowie opracowali materiał, który pozyskali w terenie.

Zdjęcia zostały wykonane aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content