Zakończenie roku szkolnego 2022/23

23 czerwca cała społeczność Zespołu wraz z rodzicami zebrała się aby uroczyście zakończyć rok szkolny. Mszą świętą sprawowaną w intencji dzieci, nauczycieli, pracowników i rodziców rozpoczęliśmy ten ważny dzień. Następnie wszyscy udaliśmy się aby obejrzeć przygotowaną przez uczniów i nauczycieli część artystyczną. Mury naszej szkoły pożegnała klasa ósma. Po wielu latach pracy i wychowaniu kilku pokoleń uczniów Pani Lila Pyszna przeszła na zasłużoną emeryturę. Życzenia oraz podziękowania za te wszystkie lata i serce oddane pracy i uczniom naszej szkoły złożyli nauczyciele, uczniowie oraz Rada Rodziców. Uczniowie odebrali świadectwa oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce.

Wszystkim życzymy udanego, wakacyjnego wypoczynku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content