Turniej wiedzy pożarniczej

21 marca 2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Urzędzie Gminy Mędrzechów. Turniej ten sprawdza wiedzą uczestników z zakresu ochrony ludności, ekologii, ratownictwa, ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.
Odnieśliśmy duży sukces. Mamy TO! Dostaliśmy się do POWIATU! Gratulujemy!!!
W GRUPIE I nagrodzeni zostali uczniowie:
I miejsce – Szymon Kaganek, kl. II
II miejsce – Hanna Kuś, kl. IV
III miejsce – Sebastian Ciąbor, kl. II
W GRUPIE II:
III miejsce – Katarzyna Stachura, kl. VIII
Udział wzięli także Mikołaj Smaga i Krzysztof Woźniak.
Bardzo dziękuję za pomoc rodzicom, którzy pomagali przyswoić wiedzę i mają duży udział w sukcesie naszych uczniów. Życzymy powodzenia Szymonowi i Hani, którzy zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content