Spektakle profilaktyczne-Pierwszy dzień wiosny-dzień zielony

21 marca uczniowie i przedszkolaki mieli okazję obejrzeć spektakle profilaktyczne. Aktorzy zawitali do naszej szkoły aby w humorystyczny sposób przedstawić między innymi jak pożytecznie spędzać czas z książką. Występ bardzo podobał się zarówno młodszym widzom jak i starszym. Tego dnia przywitaliśmy również wiosnę, niektórzy cali na zielono….

21 marca jest również Światowym Dniem Zespołu Downa. Z tej okazji nasi młodsi uczniowie ubrali skarpetki nie do pary. Data obchodów nie jest przypadkowa – dzień 21 marca patronuje rozpoczynającej się wiośnie i narodzinom ludzi niezwykłych, data wiąże się również z istotą zaburzenia – trisomią 21 chromosomu.

Zdjecia wwykonane zostały aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content