Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w kwocie 30.000 zł w programie Laboratoria Przyszłości. Wsparcie finansowe pozwoliło wyposażyć szkołę w nowoczesny sprzęt.

Nasza szkoła w ramach otrzymanego wsparcia finansowego zakupiła sprzęty i pomoce dydaktyczne w ramach wyposażenia podstawowego (obowiązkowego) m.in. drukarkę 3D wraz z akcesoriami, aparat fotograficzny, lutownicę. Zakupiono także narzędzia wykorzystujące elementy robotyki, wirtualnej rzeczywistości i innych technologii komputerowych.

Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content