Edukacyjne zawody w klasie 1

16 listopada nasze pierwszaki uczestniczyły w edukacyjnych zawodach drużynowych. Powstały cztery grupy: tygryski, pieski, małpki i pingwinki. Celem zabawy bylo utrwalenie wiadomości i nauka współpracy w grupie. Uczniowie pisali poznane litery, układali zdania i liczyli wyrazy, układali wyrazy z rozsypanek sylabowych , liczyli monety, a także rozwiązywali działania w zakresie 6. Za każde poprawnie wykonane zadanie grupy otrzymywały punkty. Wygrała drużyna piesków, która otrzymała 6. Na zakończenie rozgrywek w nawiązaniu do ostatniego tematu zajęć uczniowie wykonali domki z papieru. Dzieci czekają na kolejne rozgrywki. Była to świetna zabawa połączona z nauką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content