Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszym zespole świętowano od godziny 9.00. Zabawa zorganizowana została na szkolnym boisku oraz placu przed szkołą.

Było coś dla mniejszych i nieco starszych. Pokaz talentów, mecz piłki nożnej, malowanie twarzy, zabawy ruchowe, tańce, pokaz karate w wykonaniu naszej uczennicy Kornelii Zając – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych z okazji tego wspaniałego dnia. Możliwość zjedzenia waty cukrowej była chyba jedną z największych atrakcji festynu-ustawiła się do niej cała kolejka uczniów . Nasze wspaniałe panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Mędrzechowskiej przygotowały przepyszny poczęstunek-właściwie ucztę dla naszych młodszych i starszych – były smaczne hamburgery oraz równie dobre babeczki, soki oraz wspomniana wata cukrowa. Jeszcze raz gorąco dziękujemy za włożony wysiłek w przygotowanie tak smacznego poczęstunku. Na koniec dnia wszyscy orzeźwili się lodami, które sponsorował Pan A.Wnęk.

Fotorelację wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content