Zakończenie roku szkolnego 2021/22

W piątek, 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Cała społeczność Zespołu,czyli zarówno przedszkolaki jak i uczniowie oraz nauczyciele i rodzice udali się na mszę święta, którą sprawował ks.proboszcz.Po mszy nastąpiła część oficjalna,czyli akademie w wykonaniu uczniów klasy 8 oraz najmłodszych. Pod kierunkiem pani Joanny Mączki, nasi absolwenci przygotowali humorystyczny skecz, natomiast przedszkolaki wraz z panią Ewą Jędo i Moniką Chrabąszcz pokazali piękny taniec, oraz recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie pani dyrektor rozdała świadectwa oraz nagrody, a także listy gratulacyjne. Pożegnaliśmy dziewięcioro absolwentów, którzy od września rozpoczną kolejny etap edukacji. Gratulujemy wam ukończenia szkoły i życzymy samych sukcesów. Uczennica klasy 8, Kamila Dzięgiel otrzymała nagrodę Wójta Gminy Mędrzechów za uzyskanie bardzo wysokich wyników w nauce. Wielkie gratulacje. Zakończenie roku szkolnego było również doskonałą okazją do szczególnych podziękowań. Kilkuletnią współpracę w roli Przewodniczącej Rady Rodziców skończyła pani Ewelina Orszulak. Zawsze uśmiechnięta, energiczna, chętna do pomocy. Pani Ewelina wiele swojego prywatnego czasu poświęciła organizacji działań Rady Rodziców. Pani dyrektor gorąco podziękowała za wszelką pomoc i życzyła zdrowia i sukcesów.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom udanego wypoczynku, bezpiecznie spędzonego czasu oraz zapału do pracy na kolejny rok szkolny. Wspaniałych wakacji!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content