Zajęcia o zdrowym żywieniu “Słońce w słoiku”


W dniu 11 października podczas omawiania wiersza R.Witka pt. “Słońce w słoiku” uczniowie klasy I i II mieli okazję do degustacji i swobodnych wypowiedzi nt. przetworów z owoców i warzyw przygotowywanych i jedzonych w ich domach. Zajęcia cieszyły się także dużym zainteresowaniem wśród uczniów ze starszych klas, którzy chętnie skorzystali z okazji wypróbowania domowych przetworów.

Zdjęcia wykonane zostały aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content