Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy

W dniu 16 grudnia odbyły się warsztaty dla uczniów z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Pod czujnym okiem prowadzącego Pana Karola uczniowie poznali kolejne etapy postępowania z osobą poszkodowaną. Mogli też sami przekonać się o tym, że czas w czasie ratowania życia ludzkiego jest kluczowym elementem I dlatego powinniśmy być do takich sytuacji odpowiednio przygotowani. Dziękujemy bardzo Panu Karolowi za poświęcony czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content