„Sprzątanie świata” z matematyką

Kolejna edycja akcji „Sprzątanie świata” (18–20 września 2022r.) to dobra okazja, by uświadomić uczniom palący problem stale rosnących gór śmieci. Z tej okazji uczniowie na lekcjach matematyki wykonali zadania o tematyce związanej z segregacją odpadów. Zadania dotyczyły kolorowania odpowiednich pojemników na śmieci oraz poprawnego obliczenia ilości zebranych worków śmieci.

Do udokumentowania wydarzenia wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content