„Sprzątanie świata” z matematyką

Kolejna edycja akcji „Sprzątanie świata” (15 – 17 września 2023r.) to dobra okazja, by uświadomić uczniom ogromny problem stale rosnących gór śmieci. Z tej okazji uczniowie klas 4, 5 i 6 na lekcjach matematyki wykonali zadania o tematyce związanej z segregacją odpadów. Zadania dotyczyły kolorowania odpowiednich pojemników na śmieci, poprawnego obliczenia ilości zebranych worków śmieci,  przeliczania jednostek masy oraz działań na ułamkach zwykłych.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content