Półkolonie z Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Nie zwlekaj. Wolne miejsca na obozach Bruk-Bet Termalica Football Camp znikają w szybkim tempie, więc już teraz zarezerwuj czas podczas pierwszych tygodni wakacji i miejsce na naszych wydarzeniach #BBTFOOTBALLCAMP to wyjątkowe obozy sportowe organizowane podczas wakacji dla ambitnych zawodników, którzy dzięki uczestnictwu mogą rozwinąć swoje umiejętności piłkarskie W tym roku na naszych uczestników czekają nowości Oprócz sprawdzonej i cieszącej się dużą popularnością piłkarskiej półkolonii , #AkademiaBBT przygotowała dwa specjalne obozy w formie stacjonarnej BBT Goalkeeper Camp – obóz dla bramkarzy BBT Espanol Camp – obóz piłkarski z hiszpańskimi treneramiWszystkie informację na ich temat dostępne są tutaj bit.ly/3iyEX6s To jak Z kim widzimy się w wakacje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content