Jasełka szkolno-przedszkolne

22 stycznia 2023 roku, sala Domu Parafialnego zamieniła się w teatralną scenę. Uczniowie i przedszkolaki naszego zespołu wraz z nauczycielami przygotowali “teatralną ucztę dla oka i ucha”. Mogliśmy podziwiać wspaniałe przedstawienie jasełkowe. Uczniowie perfekcyjnie wcielili się w role Marii, Józefa, Trzech Królów, pasterzy, aniołów i diabłów . W czasie występu razem z młodymi aktorami mogliśmy śpiewać piękne, polskie kolędy. Przybyłym gościom i mieszkańcom występy bardzo się podobały wzbudzając zachwyt ale również wzruszenie, a gratulacje za przepięknie przygotowane Jasełka na ręce pani dyrektor złożył Wójt Gminy pan Krzysztof Korzec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content