DIECEZJALNY KONKURS O ŚW. JANIE PAWLE II

W Zabawie został rozstrzygnięty I. Diecezjalny Konkurs o św. Janie Pawle II zorganizowany dla placówek z rodziny szkół polskiego papieża.
Uczennice klas I-III Natalia Kozicka, Hanna Kuś I Julia Trójniak wzięły udział w konkursie plastycznym pt. Jan Paweł II-orędownik pokoju. Z prawie 80 prac jury nagrodziło pracę Natalii Kozickiej. Dziewczynka otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!
Niebawem będziemy obchodzić rocznicę nadania imienia św. Jana Pawła II naszej szkole tym bardziej jesteśmy dumni z sukcesu Natalii a także Hanny i Julii , które w przepiękny sposób reprezentują naszą szkołę także poza jej murami.
Uczennicom życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content