Zakończenie roku szkolnego

Dnia 25 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego, które rozpoczęło się mszą świętą sprawowaną przez ks. Mirosława Tragarza w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Społeczność szkolna oraz rodzice obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów klasy 8 przygotowaną przez panią Joannę Kupiec. Była ona pełna humoru a jednocześnie wzruszająca ponieważ pożegnaliśmy siedmioro naszych absolwentów. Otrzymali oni pamiątki ukończenia Szkoły Podstawowej oraz życzenia dalszych sukcesów. Następnie pozostałe klasy wraz z wychowawcami udały się do klas na wręczenie świadectw i nagród. Uczeń klasy 8 Szymon Tobiasz otrzymał Nagrodę Wójta Gminy Mędrzechów za wysokie wyniki w nauce.

Z okazji zakończenia trudnego i nietypowego roku szkolnego życzymy wszystkim odpoczynku oraz wakacji pełnych wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content