Zakończenie projektu edukacyjnego “Rozwój kompetencji kluczowych droga do sukcesu w Gminie Mędrzechów”

31 marca 2022 r. zakończyliśmy realizację projektu “Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Mędrzechów” , którego celem był wzrost kompetencji kluczowych oraz właściwych postaw i umiejętności na rynku pracy u uczniów oraz rozwój kompetencji u nauczycieli realizujących projekt. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele zyskali wiele nowych umiejętności a nasza szkoła otrzymała mnóstwo ciekawych pomocy dydaktycznych i wyposażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content