ZABAWA W TEATR

Legenda o warszawskim Bazyliszku

3 marca 2021 r. uczniowie klasy czwartej mieli okazję zaprezentować inscenizację omawianego na lekcji języka polskiego utworu literackiego. Tym razem była to Legenda o warszawskim Bazyliszku Wandy Chotomskiej. W tym roku szkolnym przedstawienie przebiegało w nietypowy sposób, bo on-line, ale czwartoklasiści wspaniale poradzili sobie z tym wyzwaniem. Wcielając się w poszczególne role, dzieci wykazały się zaangażowaniem, kreatywnością i zmysłem aktorskim. Oprócz wzorowo przygotowanych kwestii mówionych, mieli również piękne stroje i rekwizyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content