Wystawa prac naszych uczniów

W ciągu najbliższych dni udostępniona została do obejrzenia wystawa prac wykonana przez naszych uczniów, Bartłomieja i Sebastiana Korców. Są to przepiękne płaskorzeźby w drewnie,które chłopcy wykonali na zajęciach pozaszkolnych,na które uczęszczają do Dąbrowskiego Domu Kultury już od kilku lat.Wystawa tak przepięknych dzieł bardzo podobała się wszystkim uczniom i nauczycielom.Zapraszamy do zapoznania się z talentem naszych uczniów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content