Wystawa makiet przygotowanych przez uczniów klasy 1 i 5


“Tam gdzie szumią lasy,
gdzie spokojnie płynie woda,
przy niewielkiej starej chatce
znajdowała się zagroda…”

Uczniowie klasy I realizując temat o gospodarstwie domowym przygotowali makiety przedstawiające zagrody i jej mieszkańców. Na szkolnym korytarzu zorganizowano wystawę prac. Wśród nich można znaleźć prace przygotowane przez uczniów klasy V w ramach lekcji historii. Prace te przedstawiają elementy charakterystyczne dla średniowiecznego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content