Wyjazd na Powiatowe Targi Pracy

Powiatowe Targi Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
25 stycznia 2023 roku uczniowie klasy VIII wzięli udział w Powiatowych Targach Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej. Ofertę edukacyjną promowały: I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół im. W.S. Reymonta w Brniu oraz Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Do wydarzenia włączyły się takie instytucja jak Powiatowy Urząd Pracy i Ochotnicze Hufce Pracy, dzięki którym można było zapoznać się z usługami doradczymi. Była to doskonała szansa dla naszych uczniów do znalezienia możliwości rozwoju osobistego, a także rozwijania talentów i zainteresowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content