Wyjazd do Tarnowa pełen teatralnych emocji !

Wyjazd do Tarnowa pełen teatralnych emocji !

 

Wczoraj przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej wycieczce do teatru w Tarnowie. Dzieci obejrzały spektakl „Pożarcie królewny Bluetki”, który dostarczył wszystkim wielu emocji, uśmiechu i świetnej zabawy. Historia małej królewny, ogromnego smoka oraz poszukiwania odważnego obrońcy bardzo zaciekawiła naszych młodych widzów.

 

Ogromną radość sprawił nam również fakt, że nasza Marysia z grupy „Skrzaty” brała udział w akcji ratowania królewny przed smokiem.

 

Po spektaklu dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach teatralnych oraz miały możliwość poznania teatru „od kulis”. Zwiedziliśmy pomieszczenie pełne kostiumów i teatralnych ubrań, poznaliśmy pracę krawcowej przygotowującej stroje dla aktorów, odwiedziliśmy miejsce prób aktorów, a także weszliśmy na dach teatru, skąd mogliśmy podziwiać niezwykły widok na miasto 🎭✨

 

To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń, nowych doświadczeń i magicznego świata teatru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści