Wycieczka klasy 7 do Krakowa

W dniu 21 grudnia 2022 roku uczniowie klasy 7 wraz z wychowawcą naszej szkoły oraz koleżankami i kolegami z Mędrzechowa wzięli udział w wycieczce do Krakowa. Uczniowie zwiedzili Katedrę Wawelską, w której zobaczyli wieżę Zygmuntowską, groby królewskie oraz miejsca spoczynku polskich bohaterów narodowych. Następnie uczniowie obejrzeli sztukę Moliera “Chory z urojenia” w przepięknym Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Komedia nie tylko rozśmieszyła wszystkich do łez, ale też zmusiła do myślenia i wyciągnięcia ważnych wniosków. Uczniowie zafascynowani byli rolą jednego z najbardziej znanych polskich aktorów, Andrzejem Grabowskim, czemu dali wyraz w gorących oklaskach na zakończenie spektaklu. Kolejnym etapem wycieczki był również Rynek. To był niezwykły dzień i choć panuje zimowa pogoda, to pozwoliła wykorzystać czas do samego końca. Wszyscy wrócili uśmiechnięci, trochę zmęczeni, ale pełni nadziei, że wkrótce znowu odwiedzą wyjątkowy krakowski teatr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content