Wycieczka do Wadowic i Krakowa-Śladami Jana Pawła II

30 września 2021 r. uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę śladami Jana Pawła II, zwiedzając Muzeum-Dom rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. W Wadowicach nie zabrakło tradycyjnie wadowickich kremówek. W Łagiewnikach młodzież mogła zobaczyć relikwie św. Faustyny, kopię celi w której mieszkała oraz pomodlić się w jednej z przepięknych kaplic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content