Wycieczka do Oświęcimia

30 maja 2022 r. starsi uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Oświęcimia. Dzięki wyjazdowi młodzież miała okazję poznać tragiczną historię związaną z byłym największym z niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych i ośrodków Zagłady Auschwitz-Birkenau. Uczniowie obejrzeli m.in. obozowe baraki, zrabowane przez hitlerowców przedmioty oraz fotografie więzionych. Uczniowie zachowali powagę oraz z zainteresowaniem słuchali opowiadania przewodnika. Wycieczka z pewnością pozostawiła w pamięci uczestników niezatarte wrażenia.

” To się jednak wydarzyło, a zatem znowu może się wydarzyć –
oto sedno tego, co mamy do powiedzenia”

Primo Levi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content