Wycieczka do Ojcowa

26 września klasy 4-8 udały się na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Pogoda była idealna na zwiedzanie. Dzięki pani przewodnik, która bardzo ciekawie i z wielką pasją opowiadała o każdym miejscu mogliśmy zobaczyć :ruiny średniowiecznego zamku w Ojcowie,od których zaczęliśmy nasze zwiedzanie, Jaskinię Łokietka, w której było ok. 8 stopni C. Doliną Prądnika spacerowaliśmy w kierunku Bramy Krakowskiej, gdzie według legendy pod jedną ze skał podkłada się patyczki aby skały się ze sobą nie zetknęły. Zetknięcie ma przepowiadać koniec świata. W drodze powrotnej mijaliśmy hodowlę pstrągów. W  Jaskini Krowiej po uprzedniej wizycie w Źródełku Miłości można było wykrzyczeć imię ukochanej osoby 🙂Wracając zobaczyliśmy również Igłę Deotymy. Kolejnym punktem była Pieskowa Skała oraz Maczuga Herkulesa. Związane z tymi miejscami legendy bardzo się wszystkim podobały. Stałym elementem wycieczki była wizyta w McDonaldzie. Serdecznie polecamy wszystkim odwiedzenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Na pewno pojawimy się tam ponownie.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content