Wycieczka do Czarnej Tarnowskiej

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW
I KL.I-III DO CZARNEJ
 17 maja uczniowie wyjechali do pizzerii ,,Pietro Party” w Czarnej Tarnowskiej,  gdzie przyjemnie i pożytecznie spędzili czas.Pobyt w tym ciekawym miejscu rozpoczął się od szaleństw na placu zabaw, oraz karmieniu kucyka i alpaki. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił na różnego rodzaju rowerach. Kolejnym punktem programu była dyskoteka, zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami przy skocznej tanecznej muzyce oraz słodki poczęstunek. Następnie rozpoczęła się najistotniejsza część wycieczki czyli warsztaty kulinarne. Każdy z uczestników wyprawy miał możliwość własnoręcznego wykonania pizzy. Dziękujemy pracownikom pizzerii za wspaniałą zabawę. Dzięki Wam wszyscy wrócili do domu w świetnych humorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content