Wycieczka do Chęcin i zoo

WYCIECZKA DO CHĘCIN
07 czerwca razem z uczniami klas I- VIII wybraliśmy się na wycieczkę do Chęcin.
Nasz wyjazd rozpoczęliśmy od zwiedzania Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach, gdzie na uczniów czekało moc atrakcji z dziedziny nauki o człowieku, starych i nowych technologiach oraz ekologicznych ciekawostkach. Centrum Nauki umożliwiło uczniom eksperymentowanie, wcielanie się w rolę badaczy, dokonywanie i doświadczanie niezwykłych obserwacji, a tym samym uczenie się w inspirujący sposób.
Następnie udaliśmy się do Kielc aby zjeść wyczekiwany posiłek 🙂
Kolejnym punktem naszej wycieczki był pobyt w Zoo “Leśne Zacisze” . Ogród zoologiczny w Lisowie to 14 hektarów przygody i rozrywki. Dzieci spędziły tam niezapomniane chwile obserwując ponad 100 gatunków zwierząt oraz bawiąc się na wspaniale wyposażonym placu zabaw.
Niesty czas płynął zbyt szybko… musieliśmy wrócić ale wspomnienia zostaną z nami przez długi czas!

ZDJĘCIA WYKONANO APARATEM FOTOGRAFICZNYM POZYSKANYM W RAMACH PROJEKTU LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content