Wsparcie dla szkoły od Grupy Azoty

Bardzo nam miło poinformować , że nasza szkoła znalazła się w gronie 21 szkół z powiatu dąbrowskiego i tarnowskiego , które otrzymały wsparcie od Grupy Azoty S.A. w postaci piłek oraz strojów sportowych. Jest to realizacja nowego programu z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, skierowanego na wspieranie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży.

Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Zarządu Grupy Azoty oraz Panu Posłowi Wiesławowi Krajewskiemu za pomoc i życzliwość. jesteśmy przekonani o tym, że przekazane pomoce przyczynią się do rozwoju sportu w naszej szkole.

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content