Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowicy

?Wspólne kolędowanie z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy .?

✨️10 stycznia 2023r. uczniowie Szkoły odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowicy aby razem z uczestnikami wspólnie pokolędować. Podczas zwiedzania placówki, zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyła się sala rehabilitacyjna. Uczniowie wraz z Uczestnikami chętnie rywalizowali podczas rozgrywek w piłkarzyki, a także tenisa stołowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content