Wizyta w schronisku w Szczucinie

20 grudnia 2023 roku uczniowie klas V, VI, VII, VIII pod opieką Pań: M. Łachut i B. Ramockiej wybrali się w odwiedziny do Przytuliska dla Zwierząt Szczucinie „Przytulisko Reksio. Wycieczka poprzedzona była szkolną zbiórką produktów potrzebnych zwierzętom. Dzieci poznały pracę schroniska, zasady tam panujące, obejrzały psie wybiegi i boksy, w których żyją zwierzęta.
Wizyta sprawiła, że dzieci stały się bardziej świadome cierpień zwierząt i zaszczepiła w nich pragnienie niesienia pomocy. Zrozumiały, że posiadanie własnego zwierzaka to nie tylko radość, lecz również codzienna odpowiedzialność, która wymaga troski i regularności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content