Wizyta podróżnika-wycieczka do Amazonii

9 marca nasi uczniowie mieli okazję posłuchać ciekawostek z wyprawy do Amazonii, które w bardzo humorystyczny sposób przedstawił im pan podróżnik. Dzieci z uwagą sluchaly na temat przygotowań do tej wyprawy, dowiedziały się mnóstwa ciekawych faktów na temat ludności Amazonii, samej podróży,przepraw przez dżunglę i rzekę Amazonkę a wszystko wsparte było pięknymi zdjęciami z podróży. Opowieści bardzo podobały się wszystkim widzom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content