Walentynki w szkole i przedszkolu

Dnia 14.02.2023 r. w naszym Zespole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.

Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie klas I-VIII, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali przed lekcjami własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie – Walentynkowy Listonosz – rozdawał pocztę w czasie przerw. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

Podczas Walentynek w przedszkolu obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym, a szkolne gazetki udekorowano różnymi, czerwonymi serduszkami.

Zdjęcia wykonano za pomocą aparatu pozyskanego w ramach programu Laboratoria przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content