Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dziś, 21 czerwca, zakończylismy rok szkolny 2023/24 . Po intensywnym roku pełnym wyzwań, nadszedł upragniony czas wakacji. Uroczyste zakończenie rozpoczęliśmy mszą świętą a następnie na placu szkolnym odbyło się wręczenie dyplomów, świadectw i nagród. Jak co roku obejrzeliśmy wzruszającą część artystyczną pełną podziękowań i życzeń. Pożegnaliśmy czworo naszych absolwentów, którzy że smutkiem opuszczali mury szkoły. Pani dyrektor Zofia Ziobro podziękowała wszystkim za trud włożony w nauczanie, za współpracę oraz życzyła wszystkim udanego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content