Twórczość koła artystycznego w klasach 1-3

Głównym celem działalności koła artystycznego jest wzbogacenie wszechstronnego rozwoju osobowości dzieci poprzez kształcące i wychowawcze wartości działań plastycznych, muzycznych i teatralnych. Uczniowie z zaangażowaniem biorą udział we wszystkich działaniach prowadzonych na zajęciach. Wykonali kukiełki, przygotowali przedstawienie, chętnie uczą się piosenek a efekty ich twórczości prezentujemy w galerii zdjęć a także na gazetce szkolnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content