Szkolne zawody w tenisie stołowym

Dnia 7 grudnia w naszej szkole przy zachowaniu wszystkich zasad sanitarno- epidemicznych zostal rozegrany turniej w tenisa stołowego w grze pojedynczej. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych dla klas IV-VI i dla klas VII-VIII. Celem naszych rozgrywek było propagowanie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie sportu jako aktywnego wypoczynku, upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnosci fizycznej, rozwijanie i przestrzeganie reguł sportowych i zasad fair play oraz integracja dzieci i młodzieży. Rozgrywki przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair play. Niestety jak to w sporcie bywa nie mogliśmy nagrodzić wszystkich uczestników spotkania. Uczniowie którzy zajęli miejsca na podium zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami. Nagrody zostały wręczone przez P. Dyrektor naszej szkoły. Laureatami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali: Kl. IV-VI 1 miejsce Sebastian Korzec ( uczeń Kl I który sam wyraził chęć wzięcia udziału w zawodach ) 2 miejsce Bartłomiej Korzec 3 miejsce Krzysztof Woźniak 4 miejsce Kacper Dzięgiel Kl. VII-VIII
1 miejsce Patryk Curyło 2 miejsce Tomasz Woźniak 3 miejsce Nikola Chrzan 4 miejsce Kamil Kozicki Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za tak duże zainteresowanie ze strony uczniów. Organizatorem konkursu była pani Joanna Grzesiak i pani Anna Warias.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content