Szkolna wigilia

Spotkanie wigilijne, które odbyło się 22 grudnia 2022 r., było kolejnym ważnym wydarzeniem w naszej szkole. Tradycji stało się zadość, był opłatek, życzenia, nie zabrakło wigilijnych, pysznej potrawy. Wszyscy uczestnicy świątecznego spotkania śpiewali kolędy i pastorałki przygotowane przez nasz szkolny zespół pod kierownictwem Pana Wojciecha Króla.Przedszkolaki również przedstawili montaż slowno-muzyczny kolęd i świątecznych piosenek. Ta wyjątkowa uroczystość pozwoliła nam przybliżyć się do świąt Bożego Narodzenia oraz poczuć świąteczną atmosferę. Pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content