Święto Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej akademii poprzedzonej mszą świętą w intencji nauczycieli, pracowników i uczniów. Swoją obecnością zaszczycili nas w tym dniu pan wójt Krzysztof Korzec oraz pani sekretarz Barbara Pobiegło oraz rodzice naszych uczniów. Przepiękną część artystyczną przygotowali wraz z uczniami pani Lila Pyszna oraz pan Wojciech Król. Pani dyrektor Zofia Ziobro skierowala do wszystkich moc ciepłych słów i podziękowań.

Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy wszystkim sukcesów, cierpliwości i wytrwałości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content