Światowy Dzień życzliwości

21 listopada, w Światowym Dniu Życzliwości, warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Nasi uczniowie obchodzili ten dzień trochę później, bo 28 listopada ale wcale nie sprawiło to, że był on mniej ważny. Wszyscy wychowankowie nosili przyklejone uśmiechnięte buźki i losowali specjalne zadania, polegające na prawieniu komplementów i mówieniu miłych rzeczy. Było przyjemnie i z uśmiechami na twarzy.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym pozyskanym w ramach projektu Laboratoria Przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zdalne nauczanie NOWOŚĆ
Pobierz niezbędne materiały do pracy w domu. Zapoznaj się ze szczegółami zdalnego nauczania!
ZOBACZ
Ostatnie artykuły
Tagi
Dane kontaktowe
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Mędrzechowskiej
  • 14 643 77 82
  • zsp@zspwolamed.pl
Skip to content